28 Лют 2017

8 березня

З настанням весни всі ми очікуємо першого весняного свята – Міжнародного жіночого дня 8 березня. Адже в цей день кожна дівчина, дівчинка, жінка очікує від оточуючих її чоловіків максимальної уваги, квітів, приємних сюрпризів. Щоб виправдати очікування, наші чоловіки в цей день спустошують квіткові магазини, прилавки парфумерних та ювелірних магазинів. А адже так важливо крім матеріальних подарунків почути теплі слова. Отож, Чаріна Половина Людства, прийми від нас вітання з наступаючим святом Весни, та памятай : посмішка прекрасної жінки подібна промінцю весняного сонця – вона зігріває. Ніжний сміх милої дівчини схожий на щебет птахів – він радує і надихає. І це твої посмішки і твій сміх. Так будь же щаслива – нехай весна яскравими фарбами створить тобі відмінний настрій. Бажаємо особистого щастя та успіхів у всіх починаннях.

Цікаві факти

Свято жінок було ще у стародавньому Римі. Існував день, в який вільно народжені жінки отримували подарунки від своїх чоловіків, а рабині мали щось на зразок вихідного – господині будинку дозволяли їм в цей день відпочивати. Що це день солідарності жінок! 8 березня є національним вихідним також в Анголі, Буркіна-Фасо, Гвінеї-Бісау, Камбоджі, Китаї, Конго (там свято не «міжнародних», а конголезьких жінок), Лаосі, Македонії, Монголії, Непалі, Північній Кореї і Уганді.

Вартість меню 400 грн./ особа. Келих вина у подарунок. Для чарівної половини людства, особливі подарунки від ресторану “Веселі Пеньки”.

8 березня


Контакти

Пасіки Зубрицькі, вул. Мазепи, 120(067) 3745959
(050) 8339071
(032) 2778075

veseli.penky@gmail.com

  • Відчинені для Вас щодня з 10:00 до 23:00!
  • В закладі є жива музика (з 18:00 до 22:00)