Банкети у Львові

Спеціально для вас ресторан “Веселі пеньки” пропонує найвигідніші умови для проведення банкетів у Львові. Організація заходу в нашому закладі відрізняється безліччю відмінних пропозицій по складанню банкетного меню на будь-які вподобання і смаки. Важлива подія або урочистість вимагає ретельної підготовки і якісного проведення свята, тому ми з радістю допоможемо вам в здійсненні яскравого незабутнього вечора.

До ваших послуг прекрасний інтер’єр банкетного залу. Відмінний звуковий супровід свята забезпечений завдяки наявності сучасної акустичної апаратури. Ексклюзивний дизайн приміщення дозволяє провести святкове застілля як невеликою компанією, так і великою кількістю людей для масштабнішого варіанту святкування ювілею, дня народження або корпоративу. Погодьтеся, що на святі кожна дрібниця має величезне значення. Тому, ми завжди уважно готуємося до святкового заходу. Наші офіціанти мають святковий комплект одягу, що підкреслить особливість вашого свята.

Зал на 120 осіб

Колиба

Зал на 300 осіб

Бенкетний зал

Ви зможете вибрати з нашого величезного асортименту пропозицій будь-які види холодних закусок, салатів, дуже смачних гарячих блюд з м’яса і риби. На ваше замовлення наш шеф- кухар навіть готовий приготувати будь-яку страву, якої немає в нашому меню, йдучи назустріч вашим побажанням, перетворивши ваш стіл на справжнє диво кулінарного мистецтва. Банкетна сервіровка виконується на вищому рівні, а якісне обслуговування відбувається злагоджено і акуратно. Замовляючи банкет в нашому ресторані, ви отримуєте уважне відношення обслуговуючого персоналу і найпозитивніші враження від святкового столу.

Погодьтеся, що на святі кожна дрібниця має величезне значення. Тому, ми завжди ретельно і уважно готуємося до святкового заходу. На наші столи ми накриваємо дорогий фірмовий текстиль, використовуємо тільки елітний французький посуд і столові прилади. А також наші офіціанти мають спеціальний святковий комплект одягу, підкресливши важливість вашого свята.

Контакти

Пасіки Зубрицькі, вул. Мазепи, 120(067) 3745959
(050) 8339071
(032) 2778075

veseli.penky@gmail.com

  • Відчинені для Вас щодня з 10:00 до 23:00!
  • В закладі є жива музика (з 18:00 до 22:00)