Дитячі свята у Львові

Найкращий подарунок для дітей – організація дитячого свята з безліччю розваг і смачним солодким столом.

Ви можете подарувати гарний настрій і незабутній день своїм малюкам на будь-яке торжество: святкування дня народження і випускного в дитячому саду першого вересня або першого дзвінка. Ресторан «Феселі Пеньки» запрошує маленьких гостей на особливий за значимістю день в прекрасну обстановку веселощів, забавних ігрових програм зі спеціально підготовленим сценарним планом.

Оформлення святкових послуг проводиться нами на високому рівні, розробляючи відповідно до вікової категорії дітей. Нікому не буде нудно в невимушеній атмосфері радості і сюрпризів. Солодкі і барвисті частування припадуть до смаку малюкам, а вибрати їх можна з величезного асортименту меню нашого ресторану.

Широкий вибір корисних, натуральних страв, різноманітні десерти, морозиво, випічка, напої і, звичайно, святковий торт захоплять дитячу компанію і прикрасять собою пишне гуляння. Ми будемо раді розробити проект і обслужити ваше свято згідно індивідуальним замовленням. Всі турботи про проведення свята ви можете перекласти на наші плечі: від тематичного прикраси залу до розважальної програми з неймовірними сюрпризами і забавними конкурсами.

У нас є велика база клоунів, аніматорів, лялькових персонажів і артистів для організації дитячих вистав і уявлень. Професійна організація вечора наповнить дитяче торжество самими позитивними емоціями і неповторним відчуттям радості і тріумфу. І нехай цей день назавжди запам’ятається всім маленьким учасникам торжества, а щасливий сміх дітей буде вам вдячністю і нагородою за подароване свято.

Контакти

Пасіки Зубрицькі, вул. Мазепи, 120(067) 3745959
(050) 8339071
(032) 2778075

veseli.penky@gmail.com

  • Відчинені для Вас щодня з 10:00 до 23:00!
  • В закладі є жива музика (з 18:00 до 22:00)