Корпоративи у Львові

Проведення корпоративного свята – один з найважливіших заходів у діловій сфері будь-якої компанії. Тому так важливо, щоб він був організований на найвищому рівні, зарядивши колег і співробітників новими ідеями і творчою енергією. Ресторан «Веселі пеньки» надає оптимальні умови для підготовки та реалізації урочистого бізнес вечеру в обстановці зручності і комфорту.

Активний відпочинок у нашому закладі допоможе кожному керівнику у згуртуванні свого колективу, а також членів їх сімей, оскільки від доброзичливої ​​атмосфери в стінах компанії залежить працездатність і конкурентність фірми. Незабутні вечірки можна приурочити до будь-якого свята: пам’ятні дати, професійні свята, дні народження співробітників.

Ми із задоволенням візьмемо участь у формуванні вашої корпоративної культури і зробимо все можливе для того, щоб це свято пройшло вдало і неповторно. Вас чекає феєрверк різноманітних розваг за вашим бажанням, велика кількість смачних страв і приємна приваблива обстановка.

Компетентні менеджери з великим досвідом проведення подібних заходів організовують для вас свято з урахуванням індивідуальних побажань керівництва, відповідно до завданнями та цілей корпоративу.

Зал на 120 осіб

Колиба

Зал на 300 осіб

Бенкетний зал

Контакти

Пасіки Зубрицькі, вул. Мазепи, 120(067) 3745959
(050) 8339071
(032) 2778075

veseli.penky@gmail.com

  • Відчинені для Вас щодня з 10:00 до 23:00!
  • В закладі є жива музика (з 18:00 до 22:00)