11 Жов 2016

Новий Рік

Новий Рік – це завжди передчуття свята і очікування дива, нестримні веселощі і здійснення бажань. А ще – запах мандаринів і пухнасті гілки сосен, яскрава мішура і тендітні ялинкові іграшки. Так багато приємного і бажаного пов’язано з відпочинком на Новий Рік, що Ви починаєте планувати його задовго до самого свята. І це абсолютно виправдана передбачливість – адже попит на ресторан для святкування Нового Року настільки високий як, мабуть, ні на одне інше календарне свято. Ви шукаєте спосіб зустріти Новий Рік незвично, весело і без неприємних сюрпризів? Зателефонуйте нам, в готельно-ресторанний комплекс Веселі Пеньки і подаруйте собі та своїм близьким незабутній, іскристий веселощами, карнавал!

«Веселі Пеньки» – ресторан зі смачною кухнею і просторими залом, ідеальними для новорічного гуляння. А ще це саме те місце, де можна провести Новий Рік нетривіально і різноманітно.

Ще одне питання, яке хвилює всіх перед святами: «Новий Рік: як провести?». Адже так хочеться провести весь наступний рік радісно, в оточені близьких і позитивних людей, без стресів і особливих труднощів. Адже «як зустрінеш Новий Рік, так його і проведеш». Тому на Веселих Пеньках новорічні свята завжди проводять:

– весело і неординарно;
– з танцями, кумедними іграми і конкурсами;
– з оригінальними сюрпризами та подарунками;
– з яскравим, таким, що запам’ятовується, шоу;
– комфортно, смачно і незабутньо.

Підшукуючи гідне місце, де можна відзначити Новий Рік, заздалегідь продумайте, як Ви будете діставатися додому після багатогодинного святкування. Ми запрошуємо Вас скористатися послугами мотелю «Веселі Пеньки», де після вражаючого торжества і безупинних розваг Вас чекатимуть затишні і комфортабельні номери.

На території ГРК «Веселі Пеньки» до Ваших послуг паркувальний майданчик на 60 місць з охороною. Тому після освіжаючого відпочинку в нашому готелі, легкого сніданку і кави, що пробуджує, Ви зможете без труднощів і проблем дістатися додому.

Зателефонуйте і забронюйте кращі столики і готельні номери завчасно і незабутнє святкування Нового Року Вам гарантовано!

Щастя і удачі в Новому Році з ГРК Веселі Пеньки!


  • яка програма та ціни на новий рік? меню?

Контакти

Пасіки Зубрицькі, вул. Мазепи, 120(067) 3745959
(050) 8339071
(032) 2778075

veseli.penky@gmail.com

  • Відчинені для Вас щодня з 10:00 до 23:00!
  • В закладі є жива музика (з 18:00 до 22:00)