Про нас

Відпочинковий комплекс «Веселі пеньки» – це унікальне поєднання української природи та народного колориту з європейським сервісом, це острівець вишуканого українського дозвілля.

Однією з багатьох його переваг є місце розташування: тут поєднується на перший погляд непоєднуване – майже місто і разом з тим лоно дикої природи. Лише 10 хвилин їзди від центру Львова віддаляє Вас від живописного куточка, де розташований відпочинковий комплекс.

Пропонуємо Вам не виїжджаючи з міста втекти від метушні та натовпу і хоч на деякий час забути про щоденні клопоти та проблеми.

Відроджувати та розвивати автентичні українські традиції, дивувати різноманіттям української кухні та мелодійністю народних пісень – саме таке завдання ставить перед собою адміністрація ресторану «Веселі пеньки». Тут Вас по-українськи гостинно зустрінуть, приготують частування неперевершеного смаку і небаченої краси.

Щедрість, достаток і гостинність – ось основні правила роботи «Веселих пеньків ». Любов і пошана до гостей-джерела життя ресторану, посмішки, гарний настрій і ввічливість є завжди і для всіх. Тут шанують і цінують кожного гостя, який вирішив відпочити зі справжнім українським колоритом.

Ресторан «Веселі пеньки» – ідеальне місце для ділових зустрічей, сімейного свята, весільного банкету і просто відпочинку. До ваших послуг банкетний зал на 300 осіб, оформлений у ніжно-пастельних тонах європейського стилю.

Для палких поціновувачів українського колориту запрошуємо у дерев’яну колибу на 120 осіб, яка виконана в українському стилі 19 сторіччя.

Окремо розміщений інший бенкетний зал – стилізована хата мазанка, що має два зали: Камінний (20 осіб) і літню терасу-Зелений зал (25 осіб), які справлять на вас фантастичне враження.

У теплу пору гостей приймають на просторому літньому майданчику, що дозволяє в повній мірі насолоджуватися природою. В різних альтанках зручно буде і невеличкій компанії (8 осіб) і компанії з двадцятьох осіб .

Мотель «Веселі пеньки» – це номера та окремі котеджі, з вікон яких Ви зможете насолодитися чудовим краєвидом.

У мотелі «Веселі пеньки» створено всі умови для комфортного проживання. Ви зможете займатися робочими справами не покидаючи затишних номерів. Телефонний зв’язок, ресторанне обслуговування у номерах, бездротовий WI- FI Інтернет та ще багато різноманітних можливостей завжди до Ваших послуг.

Ресторан “Веселі пеньки” – найкраще місце для проведення заходів різної спрямованості і складності! Весілля, заручини, дні народження, ювілеї, хрестини, корпоративні вечірки та дитячі свята – ось далеко не весь перелік свят, які ми з радістю організуємо для Вас і Ваших близьких.

Не забуває адміністрація і про своїх маленьких відвідувачів. Для них на території комплексу є два дитячих майданчика, батут, машинки, велосипеди і міні зоопарк.

Для зручності гостей пропонуємо безкоштовний паркінг під цілодобовою охороною.

Відпочинковий комплекс «Веселі пеньки» постійно поповнює свій асортимент послуг, розширює і обладнує свою територію. Ми ніколи не стоїмо на місці – ми завжди нові!

Ресторан Веселі Пеньки

Ресторан Веселі Пеньки Альтанки

Зелений зал

Камінний зал

Бенкетний зал

Бенкетний зал

Альтанки

Контакти

Пасіки Зубрицькі, вул. Мазепи, 120(067) 3745959
(050) 8339071
(032) 2778075

veseli.penky@gmail.com

  • Відчинені для Вас щодня з 10:00 до 23:00!
  • В закладі є жива музика (з 18:00 до 22:00)